DUYURU
DigiliraPAY blokzincir ödeme geçidi açıldı. Kripto paralarınızla güncel kurlar üzerinden alışveriş yapın.

Sık Sorulan Sorular

Para Yatırma

1) Para yatırmadan önce geçerli bir Waves adresinizi hesabınıza bağlamanız gerekmektedir.

2) Hesabınıza başarı ile bağlanan Waves adresinize para yatırmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Para Yatır sayfasında sırası ile;

1- Yatırmak istediğiniz tutarı ilgili kutucuğa girin. (Talep ettiğiniz tutar ile banka tarafından gönderilecek tutarın eşit olması gerekmektedir.)

2- Digilira Teknoloji AŞ'ye ait banka hesabını seçin.

3- Göndereceğiniz paranın karşılığında WTRY almak istediğiniz Waves adresinizi seçin.

4- Bildirim gönder butonuna tıklayın.

3) Bildirim gönderdiğinizde sistem tarafından size Digilira Teknoloji Anonim Şirketine ait banka hesap bilgilerini, gönderim yapmanız gereken tutarı ve Havale/EFT yaparken açıklama kısmına girmeniz gereken kodu içeren bir kayıt oluşturulmaktadır.

4) Seçmiş olduğunuz Digilira Teknoloji AŞ'ye ait banka hesabına yatırmak istediğiniz tutarı açıklama kısmına size özel olarak üretilen kodu başka bir ekleme yapmadan (isim, kimlik numarası vb.) yazarak gönderin.

Kurallara uygun olarak yapılan para yatırma işlemleri sistem tarafından otomatik olarak algılanmakta ve para yatırma talebi oluşturulurken belirtilen Waves adresine WTRY gönderilmektedir. Para yatırma talebinde belirtilen tutarın, Digilira Teknoloji AŞ'nin hesabına geçmesini takip eden 1 saat içerisinde talepler karşılanmaktadır. Ancak bankaların sisteminde yaşanabilecek aksaklıklardan dolayı bu süre uzayabilir.

 

Kullanıcının siteye kayıt olurken verdiği bilgiler ile banka tarafından Digilira Teknoloji AŞ'ye iletilen bilgilerin uyuşmaması durumunda gönderimler işleme alınamaz ve iade edilir. Kural dışı para yatırmalarda komisyonlar sayfasında hatalı işlem komisyon ücretlerinde belirtilen tutarlar doğrultusunda kesintiler yapılarak 5 iş günü içerisinde iade edilir.

ATM'lerden yapılan transferlerde kullanıcı bilgileri teyit edilemediği için sistem tarafından onaylanmamaktadır. ATM'den yapılan transferler 5 iş günü içerisinde komisyonlar sayfasında hatalı işlem komisyon ücretleri başlığında belirtilen tutarlar kesildikten sonra iade edilmektedir.

Mesai saatleri dışında Digilira Teknoloji AŞ'ye ait banka hesaplarına sadece Havale aracılığı ile para yatırabilirsiniz.

En düşük para yatırma tutarı 1,00 TL (birlira) olarak belirlenmiştir.

 

Tek seferde yatırılabilecek maksimum tutar ise 100.000,00 TL (yüzbinlira) olarak belirlenmiştir. Gün içerisinde birden fazla para yatırılabilir.

 

Belirlenen limitler dışında başka bir kısıt bulunmamaktadır.

Bitcoin'e bağımlı kalmayın

Türk lirası ile artık sadece Bitcoin değil, WAVES, Ethereum, Litecoin, Zcash gibi kripto paraları da alıp satabilirsiniz.

Transfer sürelerinden kurtulun

Ortalama yarım saat süren Bitcoin transferlerini beklemekten sıkıldınız mı? Waves Platform aracılığı ile kripto paralarınızı anında transfer edebilirsiniz.

Yüksek komisyonlardan kurtulun

Waves Platform üzerinde yaptığınız her takas 0.003 WAVES (yaklaşık 5 kuruş) olarak ücretlendirilmektedir.

Paranızın kontrolü sizde olsun

Waves Platform'un sunduğu merkezsiz borsa hizmeti ile tüm dijital varlıklarınızın kontrolü sizin elinizde olsun.

Çift aşamalı doğrulama

Çift aşamalı doğrulama ile digilira hesap bilgileriniz güvende.

7/24 Para Yatırma

Havale ile haftanın 7 günü 24 saat para yatırma opsiyonu ile alım-satım işlemlerinize kesintisiz devam edin.