DUYURU
DigiliraPAY blokzincir ödeme geçidi açıldı. Kripto paralarınızla güncel kurlar üzerinden alışveriş yapın.

Sık Sorulan Sorular

Waves Adresi Bağlama

Waves adresleri, kişisel cüzdanınızın size ait olduğunu teyit etmek amaçlı kullanılmaktadır. Para yatırma talepleriniz gerçekleştiğinde size ait olan ve onaylanmış bir Waves adresinize WTRY gönderimi yapılmaktadır.

digilira bir borsa değildir. Waves Platform'un bünyesinde yer alan merkezsiz borsa için Türk Lirası geçidi olarak hizmet vermektedir. Kullanıcılarımız finansal faaliyetlerini merkezsiz borsada yürütmektedir.

 

digilira.com 'u kullanmak için öncelikle bir Wave cüzdanına ihtiyacınız bulunmaktadır. www.wavesplatform.com sitesinden "get client" butonuna basarak google chrome eklentisini indirebilirsiniz.

 

İndirdiğiniz eklenti içerisinde "new account" butonuna basın. Wallet SEED'i bir yere not alın. Fotoğrafını çekmeyin, e-postanızda ve bilgisayarınızda saklamayın. Eğer SEED (anahtar) kelimelerinizi kaybederseniz bir daha cüzdanınıza erişemezsiniz. Bu konuda digilira ve Waves Platform size yardımcı olamaz.

 

Name satırına bir isin verin ve bir şifre oluşturarak "register" butonuna basın. Cüzdanınızı açtığınızda en üstte yer alan address satırı sizin Waves adresinizi ifade etmektedir. Waves adresleri 3P ile başlar.

 

Waves cüzdanınızı digilira'ya entegre etmeniz için digilira.com 'da yer alan "Waves adresi bağla" butonuna basın. 3P ile başlayan cüzdan adresinizi açılan alana yapıştırın ve kaydedin.

 

digilira bu adresin gerçekten size ait olup olmadığını doğrulamak adına sizden bir adrese 0.001 WAVES göndermenizi ve size özel üretilen bir açıklamayı girmenizi isteyecektir.

 

Adres bağladığınızda digilira sizin Waves adresinize, doğrulama yapabilmeniz için otomatik olarak 0.002 WAVES göndermektedir.

 

Sitede size verilen adrese ve sizin için özel olarak üretilen açıklama ile birlikte 0.001 WAVES göndermeniz halinde cüzdanınız otomatik olarak onaylanacak ve doğrulama işleminiz başarı ile gerçekleştirilecektir.

digilira.com sitesine bağladığınız ilk adresiniz için 5 dakika içerisinde 0.002 WAVES digilira tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

 

Birden fazla adres tanımlamanız halinde diğer adreslerinize 0.002 WAVES gönderimi yapılmamaktadır.

 

İlk adresinizi yanlış tanımladığınızı düşünüyorsanız;

Destek talebi oluşturduğunuzda 0.002 WAVES digilira Destek ekibi tarafından manuel olarak gönderilecektir.

Merkezi borsalardaki Waves adreslerini bağlamanız mümkün değildir.

 

Merkezi borsalar zaman zaman size tahsis ettikleri adresleri değiştirebilmektedir. Buna ek olarak yatırdığınız Türk Lirası karşılığı alacağınız WTRY ile şu anda sadece Waves merkezsiz borsasında (DEX) işlem yapabilmeniz mümkündür.

 

Kullanıcılarımızın merkezi borsalardan adres bağlamalarını engellemek adına doğrulama için 0.001 WAVES talebimizin dışında bir de  açıklama yazmalarını istemekteyiz.

 

Waves Platform'a ait cüzdanları kullananlar, doğrulama transferleri için açıklama yazabilmektedirler.

Bitcoin'e bağımlı kalmayın

Türk lirası ile artık sadece Bitcoin değil, WAVES, Ethereum, Litecoin, Zcash gibi kripto paraları da alıp satabilirsiniz.

Transfer sürelerinden kurtulun

Ortalama yarım saat süren Bitcoin transferlerini beklemekten sıkıldınız mı? Waves Platform aracılığı ile kripto paralarınızı anında transfer edebilirsiniz.

Yüksek komisyonlardan kurtulun

Waves Platform üzerinde yaptığınız her takas 0.003 WAVES (yaklaşık 5 kuruş) olarak ücretlendirilmektedir.

Paranızın kontrolü sizde olsun

Waves Platform'un sunduğu merkezsiz borsa hizmeti ile tüm dijital varlıklarınızın kontrolü sizin elinizde olsun.

Çift aşamalı doğrulama

Çift aşamalı doğrulama ile digilira hesap bilgileriniz güvende.

7/24 Para Yatırma

Havale ile haftanın 7 günü 24 saat para yatırma opsiyonu ile alım-satım işlemlerinize kesintisiz devam edin.